MORDENE I KONGO

Nå har vi startet billettsalget til den mye omtalte filmen, MORDENE I KONGO. Dette er også en kinoklubb film og våre medlemmer har derfor mulighet til å se filmen til halv pris.

Om Kinoklubb Norge: 
Du kan bli medlem når som helst på året, og medlemskapet fornyes hvert år til du velger å si det opp (149,- pr år). Du får 10 utvalgte kvalitetsfilmer til halv pris hvert år, og du bruker din personlige medlemskode når du kjøper billett til halv pris. Hvert medlem kan kjøpe én rabattert billett pr. film.

Spesialtilbud: 
Bruk rabattkoden AURORA ved innmelding på kinoklubb.no eller gå direkte til innmelding HER Du betaler kr. 99,- for det første medlemskapet og får så et gratis medlemskap som du kan gi bort til en venn. 

Kjøp billetter til MORDENE I KONGO HER 

Oversikt over kinoklubbfilmer.