Kontakt oss

Aurora kino Kirkenes ligger midt i sentrum av Kirkenes (Pasvikveien 2).

Ta gjerne kontakt med Aurora kino Kirkenes om du har spørsmål.

Billetter kan kjøpes på våre nettsider og over disken på Aurora kino Kirkenes, samt på Thon Hotel Kirkenes.

 

Åpningstider:

Mandag til tirsdag: Stengt.
Onsdag til søndag: 16.15 - 21.15.

 

Vakttelefon kino: 40 60 17 32 (åpen onsdag - søndag 16:30 - 23:30). 

OBS: Dette er kun en vakttelefon, for kontakt med kinosjefen/administrasjonen, se lengre ned på siden.

 

Billettreservering kulturbilletter og andre billetthenvendelser:

Telefon 820 01 330 er betjent fra 10:00 - 17:00 på hverdager og fra 11:30 - 17:00 lørdag og søndag. Du kan også kontakte oss på E-post: billett@aurorakino.no

 

Administrasjon:

Administrasjonen har åpningstid mandag til fredag fra 09:00 til 15:00. Administrasjonen holder til i Vestregata 33, 9008 Tromsø.
Tlf: 90 88 99 00
E-post: post@aurorakino.no

 

Postadresse:

Postboks 146
9915 Kirkenes

 

Leverings-/besøksadresse:

Aurora kino Kirkenes
Pasvikveien 2
9900 Kirkenes

 

Fakturaadresse:

Aurora kino IKS - 874198 
c/o Azets Insight AS
Postboks 8990
7439 Trondheim

Aurora kino Kirkenes


Marianne H. Erlandsen
Kinosjef
marianne@aurorakino.no
91 56 81 70

Administrasjon


Geir Martin Jensen
Administrerende direktør
gmj@aurorakino.no
90 10 31 83

Marion Røst Heimlund
Markedssjef
marion@aurorakino.no
93 44 29 38

David Moen
Programsjef
david@aurorakino.no
93 83 64 44

Werner Røsler
It-sjef
werner@aurorakino.no
48 02 84 68

Line Kjelsberg
Administrasjonssekretær
line@aurorakino.no
90 88 99 00

Rune Karolius
Teknisk sjef
rune@aurorakino.no
92 23 24 34